Selekcja kamienia

Doświadczenie które zdobyliśmy nauczyło nas że wykonywanie prac z użyciem kamienia naturalnego wymaga szczególnej uwagi zaczynając od samego początku czyli selekcji kamienia. Dlatego w naszej firmie wybieramy kamień tylko od sprawdzonych dostawców spełniających wszystkie nasze wymogi dotyczące gatunku oraz jakości bloków i płyt z kamienia naturalnego.

Park maszynowy

Wykorzystując możliwości maszyn numerycznie sterowanych, jesteśmy w stanie zapewnić doskonałą dokładność realizacji, co skutkuje niesamowicie estetycznym wyglądem oraz jakością wykonania.

Pasja i jakość

Dzięki pasji tworzenia oraz zamiłowania do kamienia dokładamy wszelkich starań aby nasze realizacje były doskonałe w każdym detalu, a całość realizacji spełniała najwyższe standardy estetyki i użyteczności.

Profesjonalny montaż

Dzięki specjalizacji naszej firmy oferujemy państwu pomiar oraz montaż wszystkich elementów z kamienia wykonywanych w naszej firmie. Jako jeden wykonawca wszystkich etapów prac bierzemy za nie pełną odpowiedzialność co sprawia że możemy dać gwarancję najwyższej jakości wykonania.