Nasz zakład kamieniarski działa nieprzerwanie od 1960 r. na przestrzeni tego czasu zdobyliśmy doświadczenie które owocuje najlepszymi wyrobami z kamienia naturalnego.

Stale dbamy też o własny rozwój i wzbogacamy swoje doświadczenie. Co rocznie odwiedzamy międzynarodowe targi i na bieżąco śledzimy trendy na rynku kamieniarskim. Jesteśmy również na bieżąco z nowościami technologicznymi.

Współpracujemy z biurami architektonicznymi i projektowymi, a także ze studiami mebli kuchennych oraz firmami deweloperskimi. Na każdym etapie prac świadczymy usługi najwyższej jakości - od profesjonalnego doradztwa poprzez pomiary u klienta, produkcję, dostawę, na montażu kończąc.

Kamień zawsze wybieramy osobiście. Dzięki temu oferujemy towar najwyższej jakości. W naszym zakładzie kamieniarskim imponuje również bogata gama kolorystyczna i różnorodność materiałów: ponad 300 rodzajów granitów, marmurów, trawertynów, onyksów i konglomeratów kwarcowych, gwarantuje zadowolenie najbardziej wyrafinowanych gustów naszych klientów.

Doświadczenie, profesjonalizm oraz nowoczesność gwarantują najwyższy poziom usług, a w efekcie zadowolenie naszych klientów.